Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature

Principalele facilități

  • 190 m²
  • 3 dormitoare
  • 2 băi
  • 6 guests
  • 4 paturi

Locație

    Cu vedere la munte, Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ este situată la aproape 10 minute cu mașina de Parcul Tineretului.

    Vila din Piatra Neamţ se află la 75 de km de aeroportul International Bacau și la aproape 4 km de puncte de interes cultural precum Natural Sciences Museum. Toaca Peak se află la aproximativ 15 minute cu mașina de vila cu 2 băi, iar Curtea Domnească din Piatra Neamț este la aproximativ 20 de minute cu mașina.

    Facilitățile de baie includ, de asemenea, o toaletă separată și dușuri. Băile includ, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie pentru un confort sporit.

    La Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature, facilitățile de self-catering includ ceainic electric, aparat de cafea/ceai și ustensile de bucătărie disponibile în o bucătărie utilată.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 23:00
    Check-out: de la 08:00 până la 11:00

    Opțiuni de cameră la Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ

    Facilitățile de baie includ, de asemenea, o toaletă separată și dușuri. Băile includ, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie pentru un confort sporit.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Detalii macro foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Chiuvete foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Detalii macro foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Facilități foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Bucătărie foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Bucătărie foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Facilități foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Din apropiere foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Facilități foto Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ Afaceri foto
    Vilă cu trei dormitoare

    Dimensiune: 190 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +

    Locația Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Această vilă are bucătărie?
      Da, la această vilă, este disponibilă o bucătărie complet echipată.
    • Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature acceptă animale de companie?
      Oaspeții sunt bineveniți să își aducă animale de companie la Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature.
    • Există o cadă cu hidromasaj la vilă?
      Da, vă puteți relaxa, folosind o cadă cu hidromasaj publică la vilă.
    • Ce repere notabile putem vizita în timpul șederii la vila?
      Dacă vă cazați la vila, nu trebuie să ratați principalele puncte de reper din Piatra Neamţ, inclusiv Curtea Domnească din Piatra Neamț, situat la o distanță de 10 minute cu mașina.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Cozy Villa With A Beautiful View, Terrace And Nature Piatra Neamţ